Блог

Блог

Компанія Spekl розширює партнерство: початок співпраці з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

Опубліковано 07 лютого 2018

Компанія Spekl виграла тендер на виробництво локальних карт для лідера банківського ринку «ПРИВАТБАНК» в кінці другого кварталу 2017 року.

Згідно з Договором, Spekl поставила 255 000 шт. пластикових карток двох видів: паливні карти на АЗК і карти ХЕСЕД.

Паливні картки на АЗК «ОККО», призначені для поповнення і зберігання літрів палива (А95, А95 Pulls, А92, ДП, ДП Pulls, газ).

 

Другою локальною карткою є карта ХЕСЕД в рамках програми «Банківська картка», яка призначена для покупки товарів в продовольчих магазинах підопічними Хеседа. Дана картка дає можливість купувати медикаменти або продукти харчування в магазинах і аптеках, де можливе здійснення операції в терміналі «ПРИВАТБАНК».

Як зазначає Ольга Петюр, керівник відділу продажів напрямки лояльності: «Компанія Spekl поставила пластикові картки відповідно до вимог ПАТ КБ« ПРИВАТБАНК »в обумовлені терміни. Ми цінуємо наших клієнтів і надаємо їм продукцію і послуги найкращої якості, дотримуючись своїх зобов’язань в повному обсязі, що дозволяє нашим клієнтам досягати запланованих цілей ».

Читайте також:

Компанія Spekl продовжує співпрацю з глобальними MVNO
Компанія Spekl продовжує співпрацю з глобальними MVNO
Опубліковано 18 січня 2018

Компанія Spekl продовжує успішно розширювати географію продажу власної продукції на світовому ринку телекомунікаційних послуг. Це

Детальніше
Spekl підтвердив сертифікат ISO 9001: 2015
Spekl підтвердив сертифікат ISO 9001: 2015
Опубліковано 01 грудня 2017

У листопаді 2017 року компанія Spekl завершила процес ресертифікації системи менеджменту якості відповідно до стандарту нової версії ISO

Детальніше
Замовити розрахунок Замовити дзвінок Online консультація Замовити презентацію