Блог

Блог

Корпоративне навчання для керівників

Опубліковано 22 жовтня 2018

Однією з головних цінностей Spekl є люди. Успіх компанії залежить від компетентних, мотивованих співробітників та їх бажання приносити користь. Саме тому в Spekl приділяють багато уваги розвитку талантів.

C:\Users\shcherbynan\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_20180922_165427.jpg

Корпоративний тренінг «Ефективне управління персоналом» 21-22 вересня 2018

Наприкінці вересня керівники відділень та підрозділів компанії Spekl навчалися на дводенному тренінгу "Ефективне управління персоналом" Юлія Некрасова, фінансового експерта, автора та ведучого тренера Бізнес-школи проактивних керівників.

«Наша HR-політика скерована на розвиток співробітників, тому велика кількість молодих керівників "виросла" в компанії. Ми з великим задоволенням надаємо можливості для професійного розвитку та надаємо доступ до інструментів. Даний тренінг був цікавий для всіх учасників: блок про спіральну динаміку розвитку в контексті з типажами людей в коммунікаціях також розширив знання ТОП-менеджерів компанії.

Дводенний тренінг ми провели в чудовому комплексі відпочинку на березі річки. У команди була можливість поспілкуватися в більш розслабленій атмосфері, покреативити в напрямку розвитку бізнесу та продуктів компанії»

Юлія Орел,

Директор з персоналу

Учасники тренінгу отримали інструменти для більш глибокого розуміння мотивації персоналу:

  • розібрали етапи життєвого циклу співробітників та рівні взаємодії з кожним типом співробітника,
  • ієрархію потреб,
  • методику використання психологічних особливостей людей для їх мотивації та досягнення максимального результату.

C:\Users\shcherbynan\Documents\ViberDownloads\0-02-02-9895e5bae073713b232e996f9e76042d11ab5fe07e1e012e7b7d6c7d3121b351_19da688f.jpgОпановуємо знання в захоплюючій формі.


«З даного тренінгу взяла для себе декілька інструментів для налагодження командної роботи. Проаналізувала очікування своїх співробітників та рівень їхньої ефективності в співвідношенні з «кольором». Тренінг допоміг покращити навички планування й прийняття рішень.

В роботі намагаюсь застосовувати навички ситуаційного керування, що дає можливість більш ефективно задіяти ресурс персоналу в залежності від їхніх навичок та вмінь»

Назаренко Олена,

Заступник начальника виробничого управління

Інтерактивно опрацювали навички спілкування, що налаштовують на продуктивну комунікацію:

  • систематизували знання про стилі спілкування та використання їх в залежності від ситуації та людини, залученої до діалогу;
  • розібрали етапи постановки завдань;
  • методи ефективного делегування та отримання зворотного зв'язку.

Кожен тематичний блок був закріплений роботою в групах.

C:\Users\shcherbynan\Documents\ViberDownloads\0-02-05-940a3f980d70908549b3138c263b3e7f44f2afff29bb8032779c95e05501fb41_8b397cb2.jpg

Робота в групах

Співробітники Spekl в форматі метафоричної гри опрацювали види прийняття рішень та организували проектні комани для вирішення концептуальных завдань.

«Мені радісно, що компанія приділяє увагу развитку персоналу, оскільки це є базою для довгострокового й якісного развитку компаниї.

Тренінг з развитку менеджерських навиків сприяв більш глибокій роботі в галузі комунікацій. Якісні комунікації є основою ефективної взаємодії, не тільки за функціональною вертикаллю, а й в роботі з паралельними підрозділами й співробітниками одного рангу.

Особисто для мене найбільш корисним було розпізнати «колір» кожного з колег. Коли є усвідомлення того, як людина сприймає информацію, тоді з'являється розуміння, як найбільш доречно донести свою думку, поставити задачу, щоб бути максимально зрозумілим й отримати бажаний результат.

В той самий час, кожен тренінг - це робота над собою, розкриття потенціалу й робота з шаблонними установками.

Незважаючи на те, що тренінг вже завершено, роботу над собою й імплементацію знань на практиці тільки розпочато!»

Наталія Тимовська,

Менеджер з продажів направлення телеком


Молоді керівники познайомились з механікою виникнення та вирішення конфліктних ситуацій, стилями поведінки в умовах високого психологічного навантаження. А більш досвідчені колеги з цікавістю брали участь та ділилися досвідом з молодими співробітниками.

C:\Users\shcherbynan\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Content.Word\IMG_20180922_165845.jpg

Команда Spekl готова до нових досягнень!

За словами більшості учасників, цей тренінг став ще одним кроком персонального розвитку, дав інструменти для побудови ефективних комунікацій та управління командою.

Читайте також:

Лаштуйте санчата влітку
Лаштуйте санчата влітку
Опубліковано 30 серпня 2018

Зовсім скоро розпочнеться круговерть різдвяних та новорічних свят. Відомо, що це "високий сезон" не тільки для активного продажу

Детальніше
Лояльності багато не буває
Лояльності багато не буває
Опубліковано 24 липня 2018

За останні декілька років спостерігається «відродження» пластикових і віртуальних карт. Таким чином торгові мережі стимулюють покупки та складають

Детальніше
Замовити розрахунок Замовити дзвінок Online консультація Замовити презентацію