Блог

Блог

Spekl підтвердив сертифікат ISO 9001: 2015

Опубліковано 01 грудня 2017

У листопаді 2017 року компанія Spekl завершила процес ресертифікації системи менеджменту якості відповідно до стандарту нової версії ISO 9001:2015. Наглядовий аудит проводила німецька компанія Dekra Certification, що надає послуги з аудиту і сертифікації в області якості, безпеки, екології та охорони праці.

Варто зазначити, що останні 10 років компанія працювала відповідно до стандартів ISO 9001: 2008 і кожні два роки успішно проходила ре сертифікаційний аудит. Проте, менеджментом Spekl було прийнято рішення оновити бізнес-процеси з метою:

• підвищення ефективності роботи компанії;

• забезпечення виробництва стабільно якісної продукції для клієнтів;

• відповідності розвитку міжнародних практик управління системи менеджменту якості.

Даний стандарт являє собою набір принципів, при використанні яких організація може підвищити ефективність контролю і управління системними процесами. Попереджуючі процедури, як частина процесу управління ризиками, стали основною відмінністю ISO 9001: 2015 від ISO 9001: 2008.

Цей стандарт є обов'язковим для застосування у всіх європейських країнах і актуальний для України. Дотримання всіх необхідних принципів стандарту дозволяє компанії Spekl успішно працювати на міжнародній арені, завойовуючи нові географічні ринки і зміцнюючи свої позиції на ринку України.

Ознайомитися з сертифікатом Ви можете за посиланням.

Читайте також:

95% клієнтів задоволено співпрацею з компанією Spekl
95% клієнтів задоволено співпрацею з компанією Spekl
Опубліковано 10 серпня 2017

У першому кварталі 2017 року компанія Spekl провела дослідження задоволеності клієнтів, метою якого було визначення рівня задоволеності

Детальніше
Спекл об’єднує серця заради доброї справи!
Спекл об’єднує серця заради доброї справи!
Опубліковано 15 грудня 2014

Спекл об’єднує серця заради доброї справи!

Детальніше
Замовити розрахунок Замовити дзвінок Online консультація Замовити презентацію