Рекомендації

Рекомендації


MTI (магазини Інтертоп)

MTI (магазини Інтертоп)

ТОВ «Компанія «Спекл» протягом тривалого часу виготовляє пластикові картки лояльності, подарункові сертифікати та комплекти лояльності для мережі магазинів компанії МТІ.

При виготовленні продукції ми приділяємо особливу увагу безпечні процесу виробництва, забезпеченню конфіденційності інформації, якості продукції та виконанню замовлення в строк. ТОВ «Компанія «Спекл» повністю відповідає нашим вимогам за усіма показниками.

Компанія зарекомендувала себе як професіонал серед виробників  карткових продуктів та надійний партнер, що націлений на побудову довгострокових стосунків з клієнтами.

WOG

WOG

Оцінюючи якість роботи нашого партнера ми можемо відзначити високий рівень обслуговування, якісний результат роботи, відсутність помилок і неточностей, оперативність і відповідальність персоналу, відповідальність вимогам безпеки.

РУШ (магазини Eva)

РУШ (магазини Eva)

Висловлюємо подяку ТОВ «Компанії «Спекл» за плідну співпрацю при виробництві пластикових карток та комплектів лояльності. Ми високо оцінили якість продукції, швидкість виробництва та рівень обслуговування.

Окремо зазначимо індивідуальний підхід, компетентність та відповідальність персоналу компанії, завдяки яким співпраця стає ще більш ефективною.

ТОВ «РУШ» рекомендує ТОВ «Компанія «Спекл як професійного і танідйного виробника пластикових карток та комплектів лояльності на ринку України.

МАУ (Міжнародні авіалінії України)

МАУ (Міжнародні авіалінії України)

Висловлюємо подяку за пілду співпрацю з компанією ТОВ «Компанія «Спекл». Ми задоволені рівнем виконання наших замовлень, якістю продукції та можливістю замовлень карток двічі на тиждень.

METPO (Україна)

METPO (Україна)

Під час нашої роботи співробітники компанія "Спекл" зарекомендували себе, як професіонали високого рівня в галузі надання послуг з стартових пакети. Основною перевагою компанії "Спекл" є комплексний підхід у вирішенні питань та мобільність.

Будинок іграшок

Будинок іграшок

Завдяки технологічним консультаціям спеціалістів Spekl отримана продукція відповідала всім нашим вимогам та була надана у відмінній якості.Професійність компанії проявляється на всіх етапах співпраці, від запиту на замовлення до відвантаження готової продукції.

Антошка

Антошка

Хочемо відмітити оперативність та уважність фахівців компанії, які професійно підходять до виготовлення наших замовлень та ведення комунікацій з клієнтом. Продукція виготовлена Спекл завжди якісна та презентабельна

Концерн Галнафтогаз (мережа АЗК ОККО)

Концерн Галнафтогаз (мережа АЗК ОККО)

Завдяки високоорганізованому процесу роботи компанії, професійності і відповідальності менеджерського складу, великим виробничим потужностям та системі контролю якості продукції ми отримували високий результат роботи, виражений в якості нашої продукції, чітких строках виготовлення та доставки. Всі роботи, що були виконані для компанії «Галнафтогаз», повністю відповідають вимогам та потребам нашої компанії.

Reikartz Hotel Group

Reikartz Hotel Group

За період нашої співпраці  запити оброблялися швидко, були дотримані всі умови та терміни домовленостей. Відчувається, що колектив компанії націлений на єдиний результат – якнайкраще задовольнити клієнта.

Фокстрот

Фокстрот

Картки лояльності та подарункові картки, які виготовляє компанія «Спекл», відповідають наданим макетам та технічній специфікації. Особливо хочемо виділити високий кваліфікаційний рівень спеціалістів компанії та їх ґрунтовний підхід у вирішенні поставлених перед ними завдань.  

Замовити розрахунок Замовити дзвінок Online консультація Замовити презентацію